FİRMAMIZ HABERLER


Bir Kez Daha 'ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜNE' Layık Görüldük

Daha önce 2014 senesinde sahip olduğumuz 'ÜSTÜN LEZZET ÖDÜLÜNE' bu yıl tekrar layık görüldük.Merkezi Belçika'da bulunan 'INTERNATIONAL TASTE&QUALITY INSTITUTE' tarafınfdan verilen gıda sektörünün Oscar'ı olarakta nitelendirilen ödüle 3 kategoride bir kez daha sahip olmaya hak kazandık.Böylece Dünya üzerinde kabul görülen,Türkiye'nin ilk ve tek ödüllü Turşusu ünvanını devam ettirdik.

Dünyaca Ünlü Şeflerden İzmir Çıkarması

Ana sponsoru olduğumuz 'Uluslararası Geleneksel Yemek Festivali' kapsmında20 ülkeden onlarca yerli ve yabancı ünlü şefin katıldığı organizasyonda Çiçek Salamura A.Ş. olarak festivale ekibimizle katılım sağladık.Organizasyon kapsamında çeşitli kategorilerde yemek yarışmaları gerçekleşti.Kemalpaşa Belediyesi ile ortak hazırlanan festivale binlerce vatandaşımız Kemalpaşa Park Orman tesislerine akın etti.Organizasyona şeref konuğu olarak katılan  İzmir Valimiz Sn.Erol AYYILDIZ, İzmir Milletvekillerimiz Sn.Nükhet HOTAR ve Sn.Kerem Ali Sürekli,Kemalpaşa Belediye Başkanımız Sn.Arif UĞURLU ile halkımız coğrafyamızda bulunan eşsiz lezzetleri tatma şansı buldu.Organizasyonda Yönetim Kurulu Başkanımız Sn.Aydın ELÇİBOĞA ve Genel Müdürümüz Sn.Çetin ELÇİBOĞA katılım sağlayıp bu tür yararlı organizasyonların içinde bulunmalarından onur duyduklarını belirttiler.Organizasyon finalinde tarafımıza kendilerine Milletvekilimiz tarafından plaket takdim edildi.Festival Murat KEKİLLİ konseri ile sona erdi.

Milletvekilimiz ve Belediye başkanımız şirketimizi ziyaret etti

İzmir Milletvekilimiz Sn.Hamza Dağ, Kemalpaşa Belediye başkanımız Sn.Arif Uğurlu ve beraberindeki heyet şirketimizi ziyaret etti.Ziyarette şirketimizi inceleyen misafirlerimiz ürünlerimizin tadına baktı, üretim ve ihracatın ülke ekonomisine sağladığı katma değer hususuna vurgu yapıldı.Çalışanlarımızla da yakından ilgilenen Milletvekilimiz ve Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Türkiye'nin en büyük gıda fuarı WorldFood İstanbul'da 'ÇİÇEK' açtık.

27 ülkeden 360 katılımcı firmanın bir araya geldiği, aralıksız katıldığımız Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı gıda fuarı WorldFood İstanbul'da tekrar boy gösterdik.Yurt içi ve Yurt dışı görüşmelerinde her geçen yıl verimin artması bizleri mutlu etti.

Standımızda buluştuğumuz tüm ziyaretçi ve misafirlerimize teşekkür ederiz.Önümüzdeki sene WorldFood’da görüşmek dileğiyle.

Dünyanın en büyük gıda fuarı Almanya Anuga gıda fuarındayız.


Almanya'nın Köln şehrinde 10-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarı Anuga'da, Türk firmaları sağlıklı ve doğal ürünleriyle ilgi odağı oldu.Çiçek Salamura A.Ş. olarak Anuga gıda fuarını başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Standımızda buluştuğumuz ve verimli görüşmeler gerçekleştirdiğimiz tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Yeni üretim tesisimizde hizmet vermeye başladık.

ÇİÇEK SALAMURA A.Ş. olarak Armutlu'da bulunan üretim tesisimizdenden taşındık.Yeni yerimizde daha güçlü bir şekilde sezona hazırlanıyoruz.Son teknoloji kullanılan yeni fabrikamızda, tüketicilerimize ve iş ortaklarımıza daha iyi bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.