ÇİÇEK SALAMURA A.Ş. WORLDFOOD 2017’İN YILDIZI OLDU

Çiçek Salamura A.Ş. yüksek kaliteli ürünleri ve turşu suyu sunumuyla WorldFood Gıda Fuarının en çok ilgi gören firmalarından biri oldu.
Türkiye’nin en büyük ve önemli gıda fuar organizasyonlarından birisi olarak ön plana çıkan, İstanbul WorldFood Gıda Fuarı’na katılan Çiçek Salamura, yüksek kaliteli ürünleri ve seçkin sunumuyla fuarın en çok ilgi gören firmalarından biri oldu.
Dünya’da hızla gelişmeye devam eden gıda ürünleri, gıda teknolojileri, ve gıda işleme sektörlerini bir araya getiren WorldFood Istanbul, TÜYAP İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. 27 ülkeden 87’si uluslararası olmak üzere 360’ın üzerinde katılımcı firmanın katıldığı organizasyonda Çiçek Salamura A.Ş., ÇİÇEK markalı yüksek kalitedeki ürünlerini, binlerce ziyaretçiye ulaştırma ve tanıtma imkanı buldu. Fuardaki ilgi çekici standında; Çiçek Salamura A.Ş. turşu suyu ve ürünleri ziyaretçilere sunuldu. Ürünlerin yüksek kalite ve performansı tanıtıldı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Çiçek Salamura, gıda fuarlarının vazgeçilmez markası olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.