1
Başlıksız-1

Kurumsal

KURUMSAL


 Çiçek Salamura San. Tic. A. Ş. 1988 yılında İzmir’de üretimine başlamıştır.
 
 
 

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONU

Şirket Misyon, Vizyon Ve Temel Değerlerine  
 Uygun, Alanında Deneyimli Çalışanları 
  Şirketimize Kazandırmak.
 
 
  
  
 

ZİRAAT

Sektörünün önemli aktörlerinden olan Çiçek Salamura A.Ş. titizlikle seçilen tohumları sahadaki ziraat ekibinin kontrolü altında ülkemizin verimli topraklarında, binlerce çiftçiye dağıtarak tohum safahatından başlayıp zincirin kırılmayacak halkasıyla iyi tarım uygulamalarını gerçekleştiriyor.
 

Vizyon & Misyon

Yenilikçi ve girişimci ruhumuz ile sürekli yatırımlar ve yenilikler yaparak, sadece Türkiye değil tüm Dünya’ya taze ve lezzetli ürünler üreterek tüketicilerimizin ve iş ortaklarımızın ilk tercihi olmak.
 

MARKALARIMIZ

Zaman içerisinde kendini geliştirip sürekli yatırım yapıp, üretim kapasitesini arttırarak mevcut müşteri portföyünün yanında yeni pazarlara yönelip, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda da sektöründe aranılan bir marka haline gelerek, marka değerini arttırmıştır.
 

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE


 1988 yılında üretimine başlayan Çiçek Salamura San. Tic. A. Ş. tarihçemiz ile sizde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
 
 
 

BELGELERİMİZ

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz.
 
 
 

İHRACAT

1988 yılında başlayan üretim faaliyetlerimiz 1999 yılına gelindiğinde başlayan ihracat operasyonu takip etmiş ve ilk olarak Avrupa ülkeleri ile ihracat serüvenimiz başlamıştır.
 
 
 
 

Tanıtım Filmlerimiz


 Çiçek Salamura San. Tic. A. Ş. ait tanıtım filmlerimiz.